27 українських миттєвостей Олімпійських ігор в Пекіні
28 Серпня 2008, 00:00 , Переглядів: 5286
FacebookTwitterLivejournal
27 українських миттєвостей Олімпійських ігор в Пекіні 27 українських миттєвостей Олімпійських ігор в Пекіні

На ХХІХ Олімпійських іграх в Пекіні укрїнські спортсмени здобули рекордну кількість медалей за всю олімпійську історію незалежної України!

Першу медаль для України виборов дзюдоїст Роман Гонтюк. Тому його бронза - на вагу золота

У синхронних стрибках у воду із триметрового трампліну бронзовими призерами стали Ілля Кваша та Олексій Пригоров

Наталія Давидова змогла підняти у сумі ривка та поштовху 250 кг і стала бронзовою призеркою Олімпіади

Борець греко-римського стилю Армен Варданян став бронзовим призером Олімпійських ігор в Пекіні

Перше золото для України виборола команда українських шаблісток. Героїнями цієї Олімпіади стали Ольга Жовнір, Ольга Харлан, Галина Пундик та Олена Хомрова

Стрілець Артур Айвазян став олімпійським чемпіоном у стрільбі із гвинтівки із положення лежачи

Лучник Віктор Рубан завоював для України третє золото

Олександр Петров у стрільбі зі швидкісного пістолета із 25 м не просто став олімпійським чемпіоном, але й ще встановив новий олімпійський рекорд

Олімійська чемпіонка Афін у вільній боротьбі Ірина Мерлені до свого золота на попередніх Іграх додала пекінську бронзу

Важкоатлетка Ольга Коробка підняла у сумі 277 кг, що заважило на срібло

У семиборстві наші дівчата Наталія Добринська та Людмила Блонська зробили золото-срібний дубль. Та срібло у Людмили відібрали через вживання заборонених препаратів

Юрій Сухоруков на цих Олімпійських іграх ще раз підтвердив, що в Україні вміють блискуче стріляти. У Пекіні він зі своєї гвинтівки із трьох положень настріляв на олімпійське срібло

Велогонщиця Леся Калитовська стала третьою у гонці переслідування на 3000 м

Гімнаст Олександр Воробйов на кільцях пропустив вперед лише двох китайців, здобувши для України першу гімнастичну бронзу

Олена Антонова метнула свій диск на 62.59 м і стала бронзовою призеркою пекінської Олімпіади

Борець Василь Федоришин був дуже засмучений тим, що у фінальному поєдинку йому не вдалося здолати росіянина Мавлєта Батірова і здобути золото. На п'єдесталі він стояв на другій сходинці

Андрій Стадник теж програв всій фінальний поєдинок у вільній боротьбі, але срібна медаль його порадувала

Тарас Данько поповнив срібні здобутки українських борців вільного стилю своєю бронзою

Україна вперше за всю свою історію здобула олімпійську медаль у сучасному п'ятиборстві. Виборола її Вікторія Терещук

Легкоатлет Денис Юрченко у стрибках із жердиною здобув олімпійську бронзу

Веслувальник Юрій Чебан на своїй каноє-одиночці перетнув фінішну лінію третім

А байдарочниця Інна Осипенко-Радомська виборола драматичне золото. Адже тут все вирішував фотофініш

Художня гімнастка Ганна Безсонова до олімпійської бронзи Афін додола пекінську медаль такого ж ґатунку

А на честь боксера Василя Ломаченка лунав український гімн. Василь став другим українським боксером після Володимира Кличка, який виборов олімпійське золото

Травма не дозволила В'ячеславу Глазкову боксувати за вихід до фіналу. Але, на щастя, бронзу він собі зміг забезпечити

Легкоатлетки Ірина Ліщинська та Наталія Тобіас здобули срібло та бронзу відповідно на дистанції 1500 м